Rozhodčí: Gerhardt Jiří - Beneš Adam, Hamouz Jakub Delegát: Černý Petr

Středa – tělocvična Březová

Pátek – hala/UMT Březová – dle možností

V průběhu přípravy jsme odehráli 3 přátelské zápasy:

FK Baník Sokolov (U16/U17) – prohra 0:2

Prvních 30 minut jsme víc drželi míč a vytvořili si i šance, které jsme ale neproměnili. Po chybě v obraně jsme obdrželi hodně laciný gól. Po dalším zaváhání v obranné fázi jsme do poločasu dostali druhý gól. V druhé půlce jsme hodně prostřídali a hra se celkově vyrovnala. Bohužel se nám, i přes několik šancí dát gól nepodařilo. I soupeř měl několik šancí, ale brankář nás podržel.

FC Cheb – výhra 2:1

Na začátku utkání bylo patrné, že trénujeme pouze 1 týdně na větším hřišti a soupeř nás hodně trápil. Postupem času se naše hra zlepšovala, ale do poločasu jsme inkasovali! Do druhého poločasu jsme prostřídali a převzaly iniciativu. Zaslouženě jsme po opravdu zlepšeném výkonu (hlavně středová a útočná řada) vstřelili 2 góly a zápas otočili.

1x Hedar, 1x Drechsler

FC Viktoria Mariánské Lázně – výhra 9:0

Poslední přípravné utkání zimní přípravy jsem odehráli v Mariánských Lázních proti oslabenému soupeři (bez několika starších hráčů) ve spíše tréninkovém tempu. První poločas jsme jasně dominovali a do šaten jsme šli za stavu 7:0. Jelikož nás bylo pouze 11, tak jsme ve druhém poločase jen lehce prohodili pouze nějaké posty. Hra už nebyla tak kvalitní jako v prvním poločase a nakonec jsme po dalších dvou gólech zvítězili 9:0