FK Olympie Březová

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Olympie Březová
www.fkolympiebrezova.cz

FK Olympie Březová
FK Olympie Březová

15. kolo, So 12.11.2022 10:15

SK Štětí,z.s.5
FK Olympie Březová0

FK HVĚZDA CHEB, z.s. B

14. kolo, So 5.11.2022 10:15

FK Olympie Březová1
FK HVĚZDA CHEB, z.s. B..0

FK Olympie Březová

13. kolo, So 29.10.2022 14:30

SK Slaný,z.s.1
FK Olympie Březová2

SK Český Brod z.s.

12. kolo, So 22.10.2022 10:15

FK Olympie Březová1
SK Český Brod z.s.1

FK Olympie Březová

11. kolo, Ne 16.10.2022 10:15

FK Meteor Praha VIII1
FK Olympie Březová4

Sokol Libiš, z.s.

10. kolo, So 8.10.2022 10:15

FK Olympie Březová4
Sokol Libiš, z.s.1

FK Olympie Březová

9. kolo, Pá 30.9.2022 18:30

FC Chomutov2
FK Olympie Březová0

FK Arsenal Česká Lípa,z.s.

8. kolo, So 24.9.2022 10:15

FK Olympie Březová0
FK Arsenal Česká Lípa,..0

FK Olympie Březová

7. kolo, So 17.9.2022 10:30

SK Kosmonosy5
FK Olympie Březová0

SK Kladno

6. kolo, So 10.9.2022 15:00

FK Olympie Březová1
SK Kladno0

Mladší dorost v Kadani

Mladší dorost v Kadani

Mladší dorost pod vedením trenéra Drozda se 

zúčastnil kvalitního turnaje v Kadani. V konkurenci starších kluků se neztratili a získali 5. místo.

Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci klubu.

LoKo cup - 13. ročník /U19/
10.12.2022

BÍLÁ SKUPINA                         LoKo CUP 2022 (13. ročník)                         U19
    Z V R P skóre B
1. FK Dobroměřice (červení) 4 3 1 0 15:1 10
2. TJ Sokol Košťany 4 3 0 1 14:3 9
3. FK Olympie Březová 4 2 1 1 4:4 7
4. SK Ervěnice - Jirkov 4 0 1 3 2:14 1
5. FK Slovan Kladno 4 0 1 3 3:16 1

Ervěnice - Březová 0:2 (7. Váňa, 9. Ohnesorg)Dobroměřice Č - Kladno 5:0 (7. a 11. Csonka, 5. Krupka, 8. Schejbal, 14. Štekl), Březová - Košťany 0:3 (1. Černý, 5. Hejlík, 7. Vondrášek), Kladno - Ervěnice 2:2 (3. Vosyka, 11. Bratičák - 6. Vlach, 13. Urban; ŽK: Vosyka /K/), Košťany - Dobroměřice Č 0:2 (12. Krupka, 13. Štekl), Kladno - Březová 0:1 (14. Macháček; ŽK: Bratičák /L/), Ervěnice - Košťany 0:3 (3. a 14. Vondrášek, 10. Černý; ŽK: Hejlík /K/), Březová - Dobroměřice Č 1:1 (10. Hámor - 7. Csonka; ŽK: Hámor /B/ - Štekl /D/; ČK: Krupka /D/), Košťany - Kladno 8:1 (7., 8. a 13. Vondrášek, 4. a 12. Hejlík, 2. a 14. Mergl L., 1. Černý - 11. Vosyka; ŽK: Černý, Mergl P., Lucák /všichni Koš./), Dobroměřice Č - Ervěnice 7:0 (12., 13. a 14. Štekl, 4. a 10. Krupka, 11. Csonka, 14. Schejbal)

zápasy o konečné umístění
o 9. FK Slovan Kladno - FC Cheb 0 : 0 PEN: 3:2
o 7. SK Ervěnice-Jirkov - FK Dobroměřice Ž 0 : 3 6. Slivkanič, 8. a 9. Líšťanský
o 5. FK Olympie Březová - TJ Hvězda Trnovany 4 : 0 7. Macháček, 8. Minařík, 11. Palouš, 13. Váňa
o 3. TJ Spartak Perštejn futsal - TJ Sokol Košťany 0 : 1 4. Černý
FINÁLE FK Dobroměřice Č - TJ Baník Svatava 1 : 2 6. Krupka - 4. Rubáš, 11. Szabo

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. TJ BANÍK SVATAVA
2. FK DOBROMĚŘICE - červení
3. TJ SOKOL KOŠŤANY

4. TJ SPARTAK PERŠTEJN futsal

5. FK OLYMPIE BŘEZOVÁ
6. TJ HVĚZDA TRNOVANY
7. FK DOBROMĚŘICE - žlutí
8. SK ERVĚNICE - JIRKOV
9. FK SLOVAN KLADNO
10. FC CHEB

Nej. hráč: /hlasování trenérů/
1. MAREK Viktor (TJ Baník Svatava) - 9 bodů
2. KAMÍR Jakub (FK Dobroměřice Č) - 6 bodů
3. MERGL Lukáš (TJ Sokol Košťany),
VÁŇA Petr (FK Olympie Březová) - 4 body
ostatní hráči maximálně 3 body
- HLASOVÁNÍ TRENÉRŮ - rozdávají 6 bodů - označí tři hráče (3 body, 2 body, 1 bod) - hráč s nejvyšším počtem bodů získává ocenění

Nej. střelec:
7 - KRUPKA Ondřej (Dobroměřice)

6 - ŠTEKL Marek (Dobroměřice Č), VONDRÁŠEK Patrik (Košťany)
5 - MAREK Viktor (Svatava)
4 - CSONKA Petr (Dobroměřice Č), ČERNÝ Jakub (Košťany), RUBÁŠ Dominik (Svatava)
3 - HEJLÍK David, MERGL Lukáš (Košťany), SZABO Antonín (Svatava), ŠMELHAUS Karel (Trnovany)
2 - HRNČÍŘ Jakub, LÍŠŤANSKÝ Jaroslav (Dobroměřice Ž), MACHÁČEK David,
VÁŇA Petr (Březová), PRŮCHA Bohuslav (Cheb), ROBAUSCH Josef, ŠOUPAL Jakub (Svatava), SCHEJBAL Patrik (Dobroměřice Č), VOSYKA Tomáš (Kladno)
1 - BRATIČÁK Štěpán (Kladno), GVIZD Matěj, PENYUK Damian, SEJKORA Adam (Svatava) 
HÁMOR Martin, MINAŘÍK Alex, OHNESORG Jiří, PALOUŠ Pavel (Březová), JANDA Adam, KLANER Roman, MÁLEK Adam, POLANSKÝ Tomáš (Perštejn), KAMÍR Jakub (Dobroměřice Č), KOŠČ Jaroslav (Cheb), NOVÝ Martin, SLIVKANIČ Lukáš (Dobroměřice Ž), URBAN Lukáš, VLACH Dalibor (Ervěnice)

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FK Arsenal Česká Lípa.. 15 37:15 36
2. SK Újezd 15 32:16 33
3. SK Kladno 15 23:11 30
4. FK Neratovice-Byškovice 15 23:17 27
5. FK SEKO LOUNY z.s. 15 26:24 27
6. FC Chomutov 15 23:18 24
7. FK Olympie Březová 15 23:23 24
8. SK Český Brod z.s. 15 22:20 21
9. SK Štětí,z.s. 15 33:28 20
10. SK Kosmonosy 15 30:25 20
11. SK Slaný,z.s. 15 23:32 15
12. FK HVĚZDA CHEB, z.s. B 15 19:37 14
13. FK Meteor Praha VIII 15 29:32 12
14. FK Admira Praha "B" 15 15:28 11
15. SK STAP-TRATEC Vilémov 15 27:45 11
16. Sokol Libiš, z.s. 15 26:40 10

Kompletní tabulka

Střelci týmu

7 gólů

Pavel Veselý

4 góly

Dan Martinec

2 góly

Roman Body

2 góly

David Kursa

2 góly

Kryštof Kýček

Nejbližší narozeniny

12.02.2023 Jiří Ohnesorg (16)
05.03.2023 Adam Balát (11)
09.03.2023 Pavel Neumann (35)
11.03.2023 Štěpán Nagy (14)
23.03.2023 Tomáš Martinec (30)

Najdete nás na Facebooku

ESC-OBALY KN WOOD Proforest Vodárna SOKOLOVSKO Město Březová Synthomer a.s. Pro-idea - tvorba www stránek Fotbal u nás Fortuna Strojservis Homolka s.r.o. Živý kraj Fotbalexpress.cz Karlovarský kraj Kooperativa Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

Počet návštěv: 37569
Posledních 30 dnů: 762 | Posledních 7 dnů: 328 | Poslední den: 37

© 2023 FK Olympie Březová | Všechna práva vyhrazena | fotbal.brezova@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne