www.fkolympiebrezova.cz

FK Olympie Březová

Hodnocení trenéra Peterky k zápasu 2.kola Mol Cupu.

2 kolo poháru Mol Cap jsme sehráli s prvoligovým týmem Hradec Králove

Od začátku utkání jsme se snažili důrazně bránit a snažit se o minimální ztráty míče . Hosté od úvodních minut však ukázali svojí sílu a postupně se dostávali do brankový šancí . Během prvního poločasu dokázali jednu z nich proměnit v úvodní branku . Nám se podařilo v průběhu prvního poločasu třikrát ohrozit branku hostů a při trošce štěstí jsme mohli kontaktní branku vstřelit .

Průběh druhého poločasu hosté více zvýšili svůj tlak a my více bránili . Soupeř nás začal přehrávat a z vypracovaných šancí využil pouze jednu branku a konečný výsledek stanovil na 0 – 2 .

Všichni hráči utkání odmakali a mohli si porovnat sami se sebou výší výkonost hostujících hráčů .

Sestava Martinec – Nimrichter, Kravar, Kursa, Šaloun – D. Peterka, P. Peterka, Body , Poupě – Veselý, Vaněček

Střídání – Deme , Zrebňak , Boukal , Tesař , Rusňák

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

18.08.2022 Kryštof Majnek (13)
22.08.2022 Lukáš Vopat (13)
25.08.2022 Petr Vitko (26)
08.09.2022 Filip Hora (15)
17.09.2022 Matěj Hradský (12)

Najdete nás na Facebooku

ESC-OBALY KN WOOD Proforest Vodárna SOKOLOVSKO Město Březová Pro-idea - tvorba www stránek Fotbal u nás Fortuna Strojservis Homolka s.r.o. Živý kraj Fotbalexpress.cz Karlovarský kraj Kooperativa Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

Posledních 30 dnů: 585 | Posledních 7 dnů: 144 | Poslední den: 13