FK Olympie Březová

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Olympie Březová
www.fkolympiebrezova.cz

Hodnocení Muži A

Hodnocení Muži A

Soutěžní ročník 2020/2021 pro muže A začal v polovině srpna a vstup do sezóny nám herně nevyšel a vzhledem k narůstající pandemii Covid 19 se odehrálo pouze 8 kol a soutěž byla přerušena začátkem října a odložena na restart leden 2021 .
Z velké části bylo i omezeno trénování a tak naši hráči se již do konce listopadu nedostali na hřiště. Návrat byl obnoven začátkem prosince , ale následně znova přerušen před koncem roku . Všichni jsme věřili tomu , že soutěž začne koncem ledna 2021 a bude odehráno co nejvíce soutěžních kol daného ročníku . Vzhledem však k narůstající pandemii se začátek restartu neustále posouval a vedení FAČR bylo nuceno soutěž již druhý rok ukončit a nedohrát . Toto rozhodnutí bylo rozumné jelikož podmínky pro dohrání soutěže byly časově omezeny a na návrat hráči potřebuji delší časový prostor . Naši hráči se v době pandemie nedostali na hřiště a trénovali individuálně . K návratu na hřiště a ke společném trénování se hráči dostali až v druhé polovině dubna .
Všichni se těší na začátek nového ročníku a věří tomu , že se soutěž odehraje bez problémů a budeme se bavit fotbalem .

Petr Peterka

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

19.06.2021 Jiří Šaloun (30)
24.06.2021 Tomáš Hála (18)
13.07.2021 Adam Darjanin (13)
14.07.2021 Jiří Peschel (18)
21.07.2021 Daniel Sys (26)

Najdete nás na Facebooku

ESC-OBALY KN WOOD Proforest Město Březová Pro-idea - tvorba www stránek Fotbal u nás Fortuna Strojservis Homolka s.r.o. Živý kraj Fotbalexpress.cz Karlovarský kraj Kooperativa Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o.

Počet návštěv: 27283
Posledních 30 dnů: 304 | Posledních 7 dnů: 69 | Poslední den: 9

© 2021 FK Olympie Březová | Všechna práva vyhrazena | fotbal.brezova@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne